«Щось трохи «зажалося»: Геращенко прокоментувала вихід до фіналу ЧС з легкої атлетики

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
214
0 голосів
«Щось трохи «зажалося»: Геращенко прокоментувала вихід до фіналу ЧС з легкої атлетики
Ірина Геращенко. Фото: Getty Images
Кваліфікація у стрибках у висоту стала для української легкоатлетки Ірини Геращенко плацдармом для експериментів, які, втім, не стали досить вдалими.

Українська легкокатлетка Ірина Геращенко поділилася враженнями від виходу до фіналу з чемпіонату світу з легкої атлетики у стрибках у висоту та зізналася, що хотіла внести корективи у свій виступ вже по ходу змагань:

«На спробах все йшло добре, хоча на розминці якось не виходило, але сподівалася, що вийду в сектор і буде нормально – так і було. На 1.92 метри, напевно, щось трохи «зажалося», хотіла придумати нове – вже під час змагань це так буває. Зараз ясно, що це не працює, в фіналі буду намагатися робити по-старому».

Стрибунка у висоту воліє не озиратися на свої попередні результати:

«У мене є правило не порівнювати. Кожен день це нова сторінка і ми її пишемо спочатку. Тож працюємо далі. Я рада, що змагаюся. Я рада, що навіть так трохи складно, але мені вдалося пройти в фінал». 

Наостанок у інтерв’ю Суспільному Спорт Геращенко також зізналася, що бажає не зазирати вперед відносно результатів фіналу:

«Яка висота буде конкурентною за медалі в фіналі? Не можу вам сказати. Я про це не думаю, чесно. Думаю, що кожен буде сконцентрований на тому, що потрібно просто стрибати. А там вже буде видно».

  • У кваліфікації Геращенко завалила всі три спроби на 1,92.
  • Вона відібралася у фінал завдяки невдачам суперниць і чистим стрибкам на попередніх висотах.
  • Фінал зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу відбудеться у неділю, 27 серпня.