Україна здобула першу олімпійську ліцензію в художній гімнастиці: в синьо-жовтих є шанс на медаль ЧС-2023

Аватар Дмитро Вєнков Дмитро Вєнков
714
0 голосів
Україна здобула першу олімпійську ліцензію в художній гімнастиці: в синьо-жовтих є шанс на медаль ЧС-2023
Вікторія Онопрієнко. Фото: Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation
Україна здобула свою першу ліцензію на Олімпіаду-2024 в художній гімнастиці. Її виборола 19-річна Вікторія Онопрієнко на чемпіонаті світу-2023, що цими днями проходить в іспанській Валенсії.

На чемпіонаті світу Україну в індивідуальному турнірі представляють дві гімнастки: Вікторія Онопрієнко та Поліна Каріка.

В середу, 23 серпня, проходили кваліфікаційні виступи із вправ з обручем та м'ячем. У четвер, 24 серпня, особисті кваліфікаційні старти завершувалися вправами з булавами та стрічкою.

  • Онопрієнко в перший день турніру показала 13-й найкращий результат з обручем, Каріка стала 27-ю.
  • У вправах з м'ячем Онопрієнко та Каріка посіли 20-те й 23-тє місця відповідно.
  • У вправах з булавами Онопрієнко посіла третє місце та потрапила до вісімки фіналісток, у той час, як Каріка показала 30-й найкращий результат.
  • Каріка натомість стала успішнішою з двох українок у відборі вправ зі стрічкою – 10-те місце, що дозволило їй пройти до фіналу в статусі резервістки. Виступ Онопрієнко оцінили на 12-те місце.

За підсумками багатоборства Онопрієнко набрала сумарні 96.800 бала. Цього вистачило як для потрапляння до вісімки фіналісток особистого багатоборства, так і для здобуття однієї з 14 ліцензій на Олімпіаду-2024.

До кінця змагального дня четверга, 24 серпня, Онопрієнко позмагається за особисту медаль у вправах з булавами.

X