Кубок світу з лижної акробатики: восьме місце Кушніра та всі результати українців

526
Володимир Кушнір. Фото: FIS
Українець Володимир Кушнір показав найкращий результат серед наших співвітчизників на другому етапі Кубка світі з лижної акробатики, який проходить у китайському Чанчуні.

На першому етапі Кубка світу у фінській Руці виступало вісім наших спортсменів, але нагорода була тільки одна – Дмитро Котовський взяв «бронзу».

У Чанчуні Україну представляли п'ять спортсменів:

• чотири акробати
  • одна акробатка

Як виступили українці

• На етапі кваліфікації Котовський став 25-м з результатом 72.57 бала, а на одну позицію вище фінішував Олександр Окіпнюк.
  • З результатом 91.53 бала 15-м  у кваліфікації став Максим Кузнєцов.
  • Єдиний український лижний акробат, який подолав кваліфікацію – Володимир Кушнір. У боротьбі за нагороди здобув 110.16 бала та посів восьме місце.
  • Ангеліна Брикіна також не подолала кваліфікацію – 16-те місце серед 17 лижних акробаток з результатом 48.88 бала.

Переможцем особистих змагань серед чоловіків на другому етапі Кубка світу став швейцарець Пірмін Вернер, а у жінок – американка Вінтер Вінецкі.

Кубок світу. Лижна акробатика. Результати українців у чоловічому та жіночому турнірі

• 8. Володимир Кушнір (Україна) — 110.16 бала
  • 15. Максим Кузнєцов (Україна) — 91.53
  • 16. Ангеліна Брикіна (Україна) — 48.88
  • 24. Олександр Окіпнюк (Україна) — 73.30
  • 25. Дмитро Котовський (Україна) — 72.57

Нагадаємо, що наступний етап Кубка світу розпочнеться 2 лютого 2024 року в американському Дір-Веллі.

• До кінця нинішнього сезону Кубка світу відбудеться ще чотири етапи. Останнім з них стануть змагання у Казахстані, які відбудуться у першій половині березня 2024 року.
  • Наразі найкращий результат в загальному заліку Кубка світу серед українців належить Дмитру Котовському, який займає п'яте місце. Ангеліна Брикіна після змагань у Китаї посідає 16-те місце.