16-річна Глухова стала сьомою на турнірі зі стрибків на лижах: українка проводить другий сезон у кар’єрі

348
Жанна Глухова, фото: Google
16-річна українка Жанна Глухова стала сьомою на Інтерконтинентальному Кубку зі стрибків на лижах з трампліна.

Українка Глухова стала сьомою на Інтерконтинентальному Кубку.

Глухова виступила на нормальному трампліні HS98. Українка стрибнула на 80 м і 82,5 м. Для Глухової ця позиція є найкращою на стартах категорії FIS.

Українка Тетяна Пилипчук стала 16-ю, Дарина Ільчук – 25-ю, Мар’яна Онуфрак – 26-ю. Перемогу здобула норвежка Інгвільд Синнєве Мідтскоген. Змагання проходять у Нотоддені, Норвегія.

• 16-річна Глухова проводить свій другий змагальний сезон у професійній кар’єрі.
  • Раніше Владислав Гераскевич та 16-річний Ярослав Лавренюк виступили на третьому етапі Кубку світу зі скелетону, який відбувався в австрійському Інсбруку.