Гераскевич та Лавренюк виступили на Кубку світу зі скелетону: результати українських спортсменів

288
Владислав Гераскевич. Фото: Google
Владислав Гераскевич та 16-річний Ярослав Лавренюк виступили на третьому етапі Кубку світу зі скелетону, який відбувався в австрійському Інсбруку.

В австрійському Інсбруку завершився третій етап Кубку світу зі скелетону 2023/24.

Вперше на змаганнях такого рівня виступили одразу два українці – лідер збірної Владислав Гераскевич та 16-річний Ярослав Лавренюк.

За правилами, після першого спуску топ-25 спортсменів проходять до другої спроби. Ярослав Лавренюк у першому заїзді показав час 55.19 секунди. З цим результатом українець у дебютній гонці посів 31-е місце.

24-річний Владислав Гераскевич з часом 53.57 секунди став 21-м у стартовому спуску. У другому заїзді українець трохи покращив свій результат — 53.26.

31. Ярослав Лавренюк (Україна) +2.63

Наступний етап Кубка світу зі скелетону відбудеться 12 січня 2024 року у швейцарському Санкт-Моріці.