Котовський виграв «золото» Кубку Європи з лижної акробатики: Окіпнюк опинився за крок до медалі

541
Дмитро Котовський. Фото: Google
Український лижний акробат Дмитро Котовський за підсумками етапу Кубку Європи у фінській Руці завоював золоті нагороди, а Олександр Окіпнюк зупинився за крок від медалі.

Після бронзового успіху на етапі Кубку світу з лижної акробатики Дмитро Котовський здобув золоту медаль Кубку Європи у фінській Руці.

Перемогою 22-річного українського спортсмена завершився перший день чоловічих змагань – «золото» йому приніс стрибок «фул-фул-дабл фул», за який він отримав 115.84.

Дмитро Котовський на три бала випередив найближчого суперника – швейцарця Пірміна Вернера, який на етапі Кубку світу стояв на одну сходинку вище за нього, отримавши «срібло».

Зазначимо, що за крок від медалі зупинився сьогодні ще один наш фристайліст Олександр Окіпнюк, програвши 0,47 бала бронзовому призеру канадцю Александру Дюшену.

• Дмитро Котовський був учасником Олімпійських ігор 2022 в Пекіні, де посів 15-те місце в особистих змаганнях.
  • Українець – автор рекордного стрибка в історії України. На переможному етапі в Дір-Веллі українець отримав 138.32 бала – шостий найкращий результат в історії змагань.
  • Зазначимо, що наступний етап Кубка світу з лижної акробатики відбудеться у китайському Чанчуні 16-17 грудня.