Українець здобув «бронзу» на Кубку світу з лижної акробатики: деталі успішного старту сезону для України

486
Дмитро Котовський. Фото: Google
Україна здобула першу медаль у сезоні Кубка світу з лижної акробатики. 22-річний Дмитро Котовський став бронзовим призером на етапі у фінській Руці.

Сьогодні, 3 грудня у фінській Руці пройшов етап Кубка світу сезону 2023/2024 з лижної акробатики.

Наш співвітчизник Дмитро Котовський за підсумками кваліфікації із третім результатом потрапив до суперфіналу змагань.

Україна була представлена одразу шістьма лижними акробатами. Окрім Дмитра Котовського, за вихід у фінал боролися Олександр Окіпнюк, Володимир Кушнір, Захар Максимчук, Ян Гаврюк та Максим Кузнєцов.

33. Ян Гаврюк (Україна) – 47.20

• Нагадаємо, що для Дмитра Котовського це п'ята медаль у кар'єрі на рівні Кубка світу з лижної акробатики в особистих турнірах.
  • Українець був учасником Олімпійських ігор 2022 в Пекіні, де посів 15-те місце в особистих змаганнях.
  • Дмитро Котовський – автор рекордного стрибка в історії України. На переможному етапі в Дір-Веллі українець отримав 138.32 бала – шостий найкращий результат в історії змагань.
  • Зазначимо, що наступний етап Кубка світу з лижної акробатики відбудеться у китайському Чанчуні 16-17 грудня.