Збірна України вперше за 14 років зіграла на чемпіонаті світу: Бразилія розгромила синьо-жовтих

1547
Боротьба у матчі Бразилія – Україна. Фото: Getty Images
У середу, 29 листопада, жіноча збірна України з гандболу поступилася Бразилії (20:35) у першому турі групового етапу попереднього раунду чемпіонату світу-2023.

Жіноча збірна України з гандболу поступилася команді Бразилії (20:35) у першому турі попереднього раунду ЧС-2023.

У першому таймі наші суперниці захопили ініціативу, повівши із рахунком 3:0. По ходу матчу українкам вдавалося зменшити дефіцит максимум до «мінус один», але ближче до кінця першої половини гри максимальне відставання складало вже «-11». На перерву команди пішли за рахунку 17:10 на користь Бразилії.

В другому таймі бразилійки повільно, але вірно продовжили нарощувати власну перевагу. На початку наші дівчата тримали відставання у сім очок, однак знову потім почали відпускати суперника все далі. Максимально фаворитки виходили у відрив на 16 очок, а завершилася гра із загальним рахунком 35:20.

Найрезультативнішими у складі синьо-жовтих стали Тетяна Поляк та Тамара Смбатян, які по чотири рази розписалися у воротах суперника.

Гандбол. Чемпіонат світу-2023 серед жінок. Фредеріксхавн (Данія). Попередній раунд. Перший тур

Бразилія – Україна – 35:20

• Зазначимо, що свою наступну гру українки проведуть 1 грудня проти Іспанії (21:30);
  • У кінцевому турі 3 грудня синьо-жовтих чекає протистояння із Казахстаном (16:30);
  • Востаннє жіноча збірна України з гандболу брала участь на Мундіалі у 2009 році та посіла 17-те місце.