Прометей піднявся на перше місце завдяки розгромній перемозі: турнірна таблиця чоловічої Суперліги з волейболу

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
751
У неділю, 19 листопада, у Чернівцях завершилися ігри другого туру чемпіонату України з волейболу в Суперлізі серед чоловіків. Турнірну таблицю очолили чинні чемпіони, волейболісти дніпровського Прометея.

У поєдинку проти Поліції охорони-ЗУНУ-Динамо гравці Прометею впевнено виграли всі три сети.

Найбільший вклад у перемогу серед «титанів» зробили Дмитро Вієцький та Дмитро Терьоменко: 13 та 11 очок відповідно.

Святкували перемогу й срібні призери попереднього чемпіонату, волейболісти Епіцентру-Подоляни, які зломили супротив ВК Решетилівка-Барком у чотирьох сетах.

Героєм поєдинку став чеський легіонер Епіцентру-Подоляни Міхал Фінгер – 26 очок.

Виграв свій поєдинок і ще один учасник єврокубку від України Житичі-Полісся, який насухо, в трьох сетах, розбив аутсайдера першості, чернігівський Буревісник-ШВСМ.

В складі житомирської команди найрезультативнішим гравцем став Микита Лубан – 16 очок.

Чемпіонат України з волейболу. Сезон 2023-2024 років. Суперліга. Чоловіки

Другий тур

• Прометей (Дніпро) – Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо (Тернопіль) – 3:0 (25:17, 25:22, 25:16)
  • ВК Решетилівка-Барком (Полтавська область) – Епіцентр-Подоляни – (Городок, Хмельницька область) – 1:3 (22:25, 25:22, 13:25, 25:27)
  • Буревісник-ШВСМ (Чернігів) – Житичі-Полісся (Житомир) – 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)

• Наступний тур у чоловічій Суперлізі відбудеться в період з 1 по 7 грудня.