Барком-Кажани розгромно програли матч чемпіонату Польщі: команда Крастіньша не взяла жодної партії

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
385
Прийом у виконанні волейболістів Баркома-Кажани. Фото: ВК Барком-Кажани
Після блискучої перемоги над Слепськом Барком-Кажани не зуміли подужати Варту з Заверце та продовжують перебувати в нижній частині турнірної таблиці польської Плюс Ліги.

16 листопада Барком-Кажани провели матч шостого туру польської Плюс Ліги проти Варти з Заверце.

У першій партії підопічним Угіса Крастіньша не вдавалося взагалі нічого, і львів'яни програли даний відрізок матчу з рахунком 11:25. Дещо краще Барком-Кажани виглядали у другому сеті, де вже почали нав'язувати супернику боротьбу.

Втім, цього виявилося недостатньо для першого очка в матчі, і команда Крастіньша поступилася в партії з рахунком 19:25. Максимально близько до перемоги львів'яни були в третій партії, але «кажанам» дещо не вистачило витримки та вони програли сет з результатом 24:26.

Тож Барком-Кажани їдуть з Заверця з нічим – суха поразка з рахунком 0:3.

Волейбол. Польща. Плюс Ліга

Варта Заверце – Барком-Кажани – 3:0 (25:11, 25:19, 26:24)

• Лідерські якості в складі львів'ян продовжує проявляти Василь Тупчій, який вчергове став найрезультативнішим гравцем команди Крастіньша – 16 очок. Він ж і став MVP у складі «кажанів» за версією вболівальників господарів.
  • Барком-Кажани перебувають на 12-му місці у турнірній таблиці, але в найближчого переслідувача, а саме у Скри з Белхатува матч у запасі.
  • Наступний матч львів'яни проведуть 19 листопада проти чинного лідера чемпіонату – Ястшембського Венгля.