Прометей вдруге програв у жіночій ЛЧ з волейболу: українська команда поступилася польській ЛКС Лодзь

355
Гравці Прометею та ЛКС Лодзь, фото: Google
Прометей зазнав другої поспіль поразки на старті групового турніру жіночої Ліги чемпіонів з волейболу.

Прометей вдруге програв у жіночій ЛЧ з волейболу.

У другому турі українська команда поступилася польській ЛКС Лодзь 0:3. Поєдинок пройшов у румунському місті Міовені.

Це друга поразка на старті турніру, команда Івана Пєткова залишається на останньому місці в групі Е з нулем очок.

Волейбол. Жінки. Ліга чемпіонів. Група Е. Другий тур.

Прометей – ЛКС Лодзь – 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)

• У наступному турі 29 листопада Прометей зіграє на виїзді проти румунської Альбі Блаж.
  • Переможець групи напряму вийде до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів. Другі команди всіх п’яти груп, а також найкраща серед третіх місць, розіграють ще три путівки до чвертьфіналу.
  • Ще чотири команди, які посіли треті місця, продовжать виступи у чвертьфіналі Кубка ЄКВ.