Барком-Кажани здобули другу перемогу в чемпіонаті Польщі: львів'яни перервали невтішну серію

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
264
Волейболісти Баркома-Кажани. Фото: ВК Барком-Кажани.
Після двох поразок від лідерів польської Плюс Ліги Барком-Кажани зуміли потішити своїх вболівальників перемогою над четвертим Слепськом зі Сувалок.

12 листопада відбувся матч п'ятого туру польської Плюс Ліги з волейболу, в якому Барком-Кажани приймали команду Слепськ з Сувалок.

Підопічні Угіса Крастіньша підходили до цього матчу з двома поспіль поразками від лідерів чемпіонату: гданського Трефля (0:3) та варшавського Проєкту (1:3), а нинішній суперник за підсумками чотирьох турів займав четверте місце.

Втім, львів'яни змогли нав'язати чималий опір Слепську, який вилився у те, що Барком-Кажани програли лише одну партію, а в третьому сеті завдали опонентам поразки з різницею у сім очок.

Як наслідок – друга перемога в поточній кампанії Плюс Ліги.

Волейбол. Польща. Плюс Ліга. П'ятий тур.

Барком-Кажани – Слепськ – 3:1 (25:23, 22:25, 25:18, 27:25)

• Найбільш результативним гравцем господарів став Василь Тупчій – 22 бали.
  • Дана звитяга дозволила команді Крастіньша перервати двоматчеву серію з поразок та піднятися з 14-го на 11-те місце у турнірній таблиці. У активі колективу – п'ять очок.
  • Наступний матч Барком-Кажани проведуть 16 листопада проти Варти з Заверце.