Прометей розпочав із поразки в жіночій Лізі чемпіонів: українки програли матч «всуху»

547
Прометей. Фото: ЖК Прометей
Прометей в гостях поступився Ле-Канне 0:3 (20:25, 22:25, 20:25) у першому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів з волейболу. Українська команда поки посідає останнє місце в групі.

Прометей програв Ле-Канне 0:3 (20:25, 22:25, 20:25) у першому турі жіночої Ліги чемпіонів.

У першому сеті Ле-Канне одразу заволодів ініціативою, поступово здобуваючи перевагу у чотири-шість очок. Прометей у кінці партії скоротив відставання до двох пунктів (19:21), однак після цього програв три поспіль розіграші та перший сет загалом – 20:25.

Друга партія пройшла за такого ж сценарію: ближче до середини сету Ле-Канне досяг переваги у чотири-шість очок, Прометей відігрався (20:20), але поступився у вирішальних розіграшах – 22:25.

На старті третього сету українки вели у рахунку, однак господарі вчергове перебрали ініціативу і здобули «суху» перемогу в матчі – 25:20.

Волейбол. Жіноча Ліга чемпіонів Груповий етап. Перший тур

Ле-Канне (Франція) – Прометей (Україна) – 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)

• Зазначимо, що в групі із Прометеєм також грають Альба Блаж та ЛКС Лодзь, які свій очний поєдинок проведуть 8 листопада;
  • Українська команда поки розташовується на четвертому місці в групі;
  • Наступний матч у Лізі чемпіонів Прометей проведе 15 листопада проти ЛКС Лодзь.