Збірна України ганебно вилетіла з чемпіонату світу: синьо-жовтих розгромили з рахунком 0:7

484
Збірна України з мініфутболу. Фото: Федерація мініфутболу України
У понеділок, 30 жовтня, збірна України з мініфутболу поступилася Чехії (0:7) у поєдинку третього туру групового етапу чемпіонату світу. Синьо-жовті вилетіли з турніру.

Збірна України поступилася Чехії (0:7) в третьому турі групового етапу ЧС-2023 з мініфутболу.

Синьо-жовтим для виходу в 1/8 фіналу потрібна була виключно перемога, однак вони поступилися із ганебним рахунком.

Вже у першому таймі у ворота нашої команди було забито чотири голи. В другому таймі суперник добив збірну України, відзначившись ще тричі. Ми, на жаль, не змогли відповісти навіть голом престижу.

Мініфутбол. ЧС-2023. Рас-ель-Хайма (ОАЕ) Груповий етап. Третій тур

Чехія – Україна – 7:0

• Таким чином, збірна України посіла лише третє місце в групі та не змогла вийти у плей-оф;
  • У першому турі наша команда розгромила Алжир (9:1), а в другому поступилася Таїланду (0:2);
  • До 1/8 фіналу з нашої групи вийшли збірні Чехії (дев’ять очок) та Таїланду (шість очок). Останню сходинку у квартеті посів Алжир (нуль очок).