Україна виграла три медалі на молодіжному ЧС з боротьби: плідний перший день змагань для наших дівчат

187
Соломія Винник. Фото: Інстаграм
Україна за один день завоювала три нагороди на молодіжному чемпіонаті світу з боротьби U-23, що проходить у Тирані (Албанія). Відзначилися Соломія Винник, Манола Скобельська та Анастасія Алпєєва.

У четвер, 26 листопада, розпочався молодіжний чемпіонат світу з боротьби U-23, що проходить у Тирані (Албанія).

Українські дівчата у перший же день змагань виграли три нагороди.

• У ваговій категорії до 59 кг на найвищу сходинку п’єдесталу пошани зійшла чинна чемпіонка Європи U-23 Соломія Винник. Варто відзначити, що таким чином 21-річна борчиня з Чернівців, яка вже мала у доробку срібло (2021) та бронзу (2022), зібрала повну колекцію нагород молодіжної світової першості;
  • У категорії до 68 кг бронзу здобула Манола Скобельська;
  • У категорії до 76 кг також бронзову нагороду виборола Анастасія Алпєєва.

В п'ятницю, 27 жовтня, за медалі поборються й інші українки: Лілія Маланчук (втішні сутички, до 53 кг), Аліна Філіпович (втішні сутички, до 57 кг), Ірина Бондар (поєдинок за золото, до 62 кг), Юлія Лесковець (втішні сутички, до 65 кг) та Ірина Заблоцька (поєдинок за бронзу, до 72 кг).