Chrono des Nations: українка Кононенко посіла третє місце на престижній гонці у Франції

299
Валерія Кононенко. Фото: Google
Українська велогонщиця Валерія Кононенко посіла третє місце у гонці із роздільним стартом на престижному французькому турнірі Chrono des Nations.

Валерія Кононенко посіла третє місце на престижній французькій гонці Chrono des Nations. У гонці із роздільним стартом на 27 кілометрів наша співвітчизниця поступилася лише двом представницям Австрії – олімпійській чемпіонці Токіо-2022 Анні Кізенхофер та Крістіні Швайнбергер.

Інші українrи опинилися поза першою десяткою: Юлія Бірюкова посіла 15-те місце, Тетяна Ященко – 19-те, а Ольга Кулініч – 22-ге.

• Загалом учасницями престижних змагань стали 32 велосипедистки із 14 країн: Австрії, Великої Британії, Ізраїлю, Італії, Кіпру, Латвії, Нідерландів, Парагваю, Словенії, США, України, Фінляндії, Франції, Швейцарії.
  • Кононенко, Бірюкова та Ященко в цих перегонах представляли збірну України, а Кулініч – свою професійну команду, «Duolar Chevalmeire».
  • Валерія Кононенко є майстром спорту України міжнародного класу, представляє на змаганнях місто Лиман.