Україна здобула бронзу на командному Кубку Європи з фехтування: синьо-жовті завершили турнір із двома медалями

575
Збірна України з фехтування. Фото ФФУ
Україна завершила командний Кубок Європи з фехтування в італійському Кальярі із двома медалями. На рахунку наших спортсменів бронза та срібло.

В останній день змагань на командному Кубку Європи з фехтування, що проходив у Кальярі (Італія), Україна змогла здобути бронзу.

Наші рапіристи Андрій Погребняк, Максим Коржовой, Богдан Пнівчук та Євген Лазаренко у півфіналі поступились майбутнім віцечемпіонам турніру – господарям доріжки з італійської Fiamme Oro на чолі з чинним чемпіоном Європи Філіппо Маччі (19:45), однак третє місце вже не віддали.

Підопічні Сергія Гаравського просто не залишили шансів у поєдинку за бронзу британській Salle Holyrood (45:24).

• Нагадаємо, що раніше Україна на даному турнірі вже завоювала срібло;
  • Українські шпажистки Влада Харькова, Олена Кривицька та Дар'я Варфоломеєва поступилися у фіналі італійкам – 39:45.