Українці виграли срібну медаль на Кубку Європи з фехтування: наша команда програла італійкам у фіналі

367
Олена Кривицька, фото: Google
У перший день Кубка Європи з фехтування, що проходить в італійському Кальярі, українські спортсмени здобули срібну нагороду.

Українці виграли медаль на Кубку Європи з фехтування.

Кубок Європи – турнір найсильніших клубних команд Старого світу, який вважається фехтувальним аналогом Ліги чемпіонів.

Українські шпажистки Влада Харькова, Олена Кривицька та Дар'я Варфоломеєва у півфіналі перемогли 45:26 другий склад збірної України – Інну Бровко, Юлію Свистіль та Ксенію Пателєєву, які у підсумку посіли четверте місце.

У фіналі підопічні Богдана Нікішина поступилися італійкам на чолі з бронзовою призеркою Олімпійських ігор у Токіо Альбертою Сантуччо – 39:45.

• Раніше федерація фехтування України надіслала до Міжнародної федерації фехтування листа зі скаргою щодо допуску представників росії та білорусі, які підтримують війну, до міжнародних змагань.