Збірна України з футзалу розгромила Сербію: синьо-жовті повторили рахунок матчу Євро-2022

1171
Збірна України з футзалу. Фото: АФУ
У першому матчі між футзальними збірними Сербії та України команда Олександра Косенка повторила результат матчу Євро-2022. Що тоді, що зараз синьо-жовті розгромили балканський колектив з рахунком 6:1.

В матчі третього туру європейського відбору на чемпіонат світу з футзалу 2024 року зустрічалися збірні Сербії та України.

Початок поєдинку був за підопічними Олександра Косенка, які вже на першій хвилині зусиллями Шведа відкрили рахунок. На цьому голи в першому таймі не закінчился.

Під його середину збірна України відзначилася тричі протягом двох хвилин. Спочатку забив Абакшин, згодом дебютний гол за національну команду провів Жук.

Ще не встигла стрілка секундоміра зробити повний оберт, як Швед оформив дубль. Втім, за дві хвилини серби таки змогли відквитати один гол.

У другому таймі Корсун та Абакшин встановили фінальний рахунок поєдинку – 6:1 на користь збірної України.

Футзал. Відбір на ЧС-2024.

Сербія – Україна – 1:6

Голи: Вашич 11 – Швед 1, 9, Абакшин 8, 31, Жук 9, Корсун 31

• Даний результат повністю повторив рахунок матчу Євро-2022, в якому синьо-жовті також перемогли 6:1.
  • 11 жовтня команди знову зустрінуться між собою, але на «домашньому» полі збірної України.
  • У паралельному матчі даного квартету Польща розгромила Бельгію 7:2.
  • Після даного поєдинку саме червоно-білі перші у групі, маючи шість очок.
  • Стільки ж у збірної України, але через поразку від поляків вона займає друге місце.