Збірна України виграла чемпіонат світу: деталі третього в історії тріумфу синьо-жовтих

901
Збірна України зі спортивної ловлі коропа. Фото: Facebook
Збірна України зі спортивної ловлі коропа на чемпіонаті світу у Франції трималася серед лідерів усі змагання, а наприкінці турніру вирвалася на перше місце, яке в підсумку і посіла.

З 20 по 24 вересня у французькому Морвані проходив чемпіонат світу зі спортивної ловлі коропа. На цих змаганнях серед 95 країн з усієї планети брали участь і українські рибаки.

Протягом турніру збірна України була в трійці найсильніших команд, поступаючись в основному збірній Франції і лише в останній день синьо-жовті змогли вирватися уперед та обійти господарів турніру.

Наші спортсмени здійснили 12 порушень, що на одне менше, ніж у срібних призерів з Франції. Збірна Чехії, яка посіла третє місце, має аж на 11 порушень більше, ніж українська команда.

Цікаво те, що на медальному п'єдесталі була також команда Угорщини, яка деякий час навіть була попереду, але в підсумку угорська збірна посіла четверте місце.

Звитяга на французьких озерах для збірної України стала третьою на чемпіонатах світу зі спортивної ловлі коропа.