Розгром 3:0: український клуб перервав катастрофічну серію в Європі і виліз з дна турнірної таблиці

180
Гравці Барком-Кажани. Фото: ВК Барком-Кажани
У неділю, 20 жовтня, львівський клуб Барком-Кажани здобув свою першу перемогу у новому сезоні польської Плюс-ліги з волейболу над Норвід Ченстоховою в гостях (3:0) у рамках сьомого туру. Попередні шість матчів українська команда програла.

Барком-Кажани розгромили Норвід Ченстохову (3:0) в сьомому турі чемпіонату Польщі з волейболу.

У першому сеті Барком-Кажани здобули собі перевагу у шість очок, яку втримували майже до кінця. Норвіду вдалося скоротити відставання до трьох балів, але українська команда змогла виграти партію – 25:22.

В другій партії жодна з команд не відпускала одна одну у відрив. А переможця сету визначили на «більше-менше»: попри те, що львів'яни поступалися в рахунку, змогли відігратися і вирвати перемогу – 31:29.

Ключовим моментом третього сету стали п'ять поспіль виграних розіграшів Кажанами за рахунку 4:4. Попри спроби Норвіда відіграти різницю, українська команда втримала перевагу.

Найрезультативнішими у складі Барком-Кажанів став Ілля Ковальов, що набрав 18 очок.

Волейбол. Польська Плюс-ліга. Сьомий тур

Норвід Честенхова – Барком-Кажани – 0:3 (22:25, 29:31, 21:25)

• Таким чином, наш колектив здобув перші очки в цьому сезоні. Також Кажани перервали серію з 11 поразок, яка тривала з сезону 2023/24;
  • Українці з останнього місця турнірної таблиці піднялися на 14-те із трьома набраними балами;
  • У наступному турі 23 жовтня Барком-Кажани номінально вдома приймуть Ольштин. Матч стартує о 19:00 за Києвом.