Розгром 7:1: збірна України знищила Францію з непристойним рахунком і виграла «бронзу» чемпіонату світу 2024

444
3 голоси
Гравці збірної України з футзалу. Фото: АФУ
У неділю, 6 жовтня, збірна України з футзалу здобула бронзові медалі чемпіонату світу 2024 року в Узбекистані, розгромивши в матчі за третє місце команду Франції (7:1).

Збірна України з футзалу виграла бронзу чемпіонату світу-2024, розгромивши Францію (7:1).

🔥Відео голів🔥

Україна відкрила рахунок на 11-й хвилині силами Ігоря Чернявського, який завершив вихід три у два влучним ударом в порожні ворота.

В другому таймі на 22-й хвилині перевагу українців подвоїв Михайло Зварич. Він вразив володіння суперників головою. Проте вже за хвилину французи у швидкій атаці відіграли один м’яч завдяки Саадауї.

Далі забивали виключно синьо-жовті. На 27-й та 28-й хвилинах дубль оформив Євген Жук. Спочатку він відзначився після індивідуальних дій, розібравшись з обороною суперника, а потім опинився в потрібному місці у потрібний час після прострілу з флангу та розстріляв ціль впритул.

Після французи, попри те, що грати залишалося цілих 12 хвилин, вирішили розкриватися та зняли воротаря. Українці почали користуватися цим та забивати в порожні ворота внаслідок перехоплень. З 30-ї по 33-ту хвилину хет-трик оформив Данило Абакшин та закрив матч.

Футзал. Чемпіонат світу 2024. Матч за третє місце

Україна – Франція – 7:1

Голи: Чернявський, 11, Зварич, 22, Жук, 27, 28, Абакшин, 30, 30, 33 – Саадауї, 23

• Зазначимо, що це перші медалі в історії збірної України з футзалу на рівні світової першості.
  • Раніше найвищим досягненням було четверте місце на ЧС-1996.