Оприлюднено оновлений світовий рейтинг збірних з волейболу: Україна втратила дві позиції

717
Гравці збірної України. Фото: Google
Міжнародна федерація волейболу (FIVB) оприлюднила оновлений чоловічий світовий рейтинг збірних за підсумками континентальних турнірів – чемпіонатів Європи, Африки, Азії, Південної та Північної Америки. Збірна України опустилася з 13-го на 15-е місце.

FIVB оприлюднила оновлений світовий рейтинг збірних за підсумками континентальних турнірів.

Зазначимо, що Євро-2023 виграла Польща. Чемпіоном Африки став Єгипет, Азії – Японія, Південної Америки – Аргентина, а Північної – США.

Збірна України на Євро-2023 дійшла до 1/4 фіналу, де програла з рахунком 1:3 Словенії.  Через цей результат синьо-жовті втратили 6.08 бала та опустилися з 13-го на 15-е місце у світовому рейтингу.

• 15. Україна – 193.73.

30 вересня Україна розпочне боротьбу в олімпійському кваліфікаційному турнірі, що пройде до 8 жовтня.