Розгром 7:2: збірна України здобула феєричну дебютну перемогу на чемпіонаті світу-2024 – турнірна таблиця

36823
23 голосів
Збірна України з футзалу. Фото: АФУ
У середу, 18 вересня, збірна України з футзалу розгромила команду Анголи (7:2) у рамках другого туру групового етапу чемпіонату світу-2024 в Узбекистані.

Збірна України з футзалу здолала Анголу (7:2) в другому турі чемпіонату світу-2024.

👉Відео всіх голів матчу👈

Синьо-жовті відкрили рахунок на сьомій хвилині з пенальті, який реалізував Євгеній Жук.

На 13-й хвилині після швидкого розіграшу ауту подвоїв перевагу України Ігор Корсун. Ще за три хвилини Корсун оформив дубль, самотужки прорвавшись до воріт суперника та перегравши голкіпера.

На 17-й хвилині Ангола відповіла голом Да Сілви також після індивідуальних дій.

В другому таймі відновив перевагу України у три голи Андрій Мельник, що на 26-й хвилині вразив ціль прямим ударом зі штрафного. На 28-й хвилині ще один гол Анголі забив Михайло Зварич, якого вивели практично на порожні ворота. На 32-й хвилині гол забив Ігор Чернявський.

На останній хвилині зустрічі Ангола відіграла один м'яч завдяки Ведо, і одразу ж Україна відповіла взяттям воріт від Назара Шведа.

Футзал. ЧС-2024. «Humo Arena» (Ташкент). Груповий етап, другий тур

Ангола – Україна – 2:7

Голи: Сілва, 17, Веду, 40 – Жук, 7, Корсун, 13, 16, Мельник, 26, Зварич, 28, Чернявський, 32, Швед, 40

Турнірна таблиця групи C

• Зазначимо, що турнір наша команда розпочала з поразки від Аргентини з рахунком 1:7;