Магучіх виграла Суперфінал Діамантової ліги: українка встановила рекорд сезону

1709
Ярослава Магучіх. Фото: Getty Images
Ярослава Магучіх в американському Юджині стрибнула на 2.03 метри та виграла Суперфінал Діамантової ліги у стрибках у висоту. Українка також встановила рекорд сезону.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх захистила золото Суперфіналу Діамантової ліги 2022 року та вдруге поспіль стала чемпіонкою змагань.

У фіналі Діамантової ліги в американському Юджині українка підкорила висоту в 2.03 метри. Власне, як і австралійка Нікола Оліслагерс, але Магучіх знадобилося лише дві спроби замість трьох у суперниці, тому саме Ярослава стала чемпіонкою змагань.

В Суперфіналі стрибків у висоту також брали участь Юлія Левченко та Ірина Геращенко, але вони фінішували передостанньою та останньою відповідно.

Фінал Діамантової ліги 2023. Стрибки у висоту.

7. Ірина Геращенко (Україна) – 1.87 м

Магучіх підходила до змагань як чинна чемпіонка фіналу Діамантової ліги, таким чином, Ярослава стала першою українкою – дворазовою золотою призеркою Суперфіналу. Також легкоатлетка є чинною чемпіонкою світу.

• Результат Магучіх (2.03 м з другої спроби) став рекордом сезону.
  • Протягом сезону Діамантової ліги українські легкоатлети взяли 16 медалей різного ґатунку, чотири з яких – золоті.
  • Всього у фіналі Діамантової ліги розіграють по 16 комплектів нагород серед чоловіків та жінок у всіх легкоатлетичних дисциплінах серії.