Україна здобула ще два «золота» на Паралімпіаді: наша збірна вийшла на восьме місце в медальному заліку

2788
Андрій Трусов. Фото: Google
Андрій Трусов зі світовим рекордом став чемпіоном Паралімпіади-2024 на 50-метрівці вільним стилем, а збірна України з плавання виграла змішану естафету 4х100 м.

Сьогодні, 4 вересня, відбулося фінальне змагання у плаванні на 50 метрів вільним стилем (клас S7) в рамках Паралімпіади-2024.

Україну представили три плавці: 24-річний Андрій Трусов, 30-річний Євгеній Богодайко та 21-річний Юрій Шенгур.

Андрій Трусов завоював «золото», закінчивши дистанцію зі світовим рекордом. Юрій Шенгур та Євгеній Богодайко фінішували на четвертому та шостому місцях відповідно.

6. Євгеній Богодайко (Україна): 28.53

Також сьогодні відбулася змішана естафета 4х100 метрів вільним стилем, у якій збірна України посіла перше місце.

Нашу країну представляли Марина Піддубна, Олексій Вірченко, Анна Стеценко та Ярослав Денисенко.

Плавання. Мікст естафета 4х100 м, вільний стиль:

1. Україна: 3:53.84 хвилини
2. Бразилія: 3:56.94
3. Іспанія: 3:57.95

Також сьогодні Ярослав Денисенко виграв золоту нагороду Паралімпійських Ігор-2024 у плаванні на 100-метрівці вільним стилем (клас S12). Срібну медаль здобув Максим Веракса.

Завдяки цим нагородам Україна вийшла на восьме місце у медальному заліку Паралімпіади: