Шуляр та Яровий принесли Україні ще два «золота», Коваль виграв «бронзу»: деталі успіху наших спортсменів на Паралімпіаді

756
Олександр Яровий. Фото: Суспільне Спорт
Олександр Яровий став паралімпійським чемпіоном у штовханні ядра, а Максим Коваль посів третє місце. Юлія Шуляр виграла золоту медаль з бігу на 400 метрів.

Український легкоатлет Олександр Яровий приніс Україні чергове «золото» на Паралімпійських Іграх-2024.

Спортсмен виграв змагання зі штовхання ядра у класі F20, також встановивши новий світовий рекорд – 17.61 метра.

Також нагороду здобув і Максим Коваль, який посів третє місце. Це вже сьомий подвійний подіум на Паралімпіаді-2024.

Ще одну золоту медаль для України завоювала 27-річна бігунка Юлія Шуляр.

Українська спортсменка у фінальному забігу на дистанції 400 метрів у класі T12 пробігла з часом 55.16 секунд, посівши перше місце. Зазначимо, що це її особистий рекорд.

Раніше українські плавці Юрій Шенгур та Андрій Трусов у плаванні на дистанції 100 метрів на спині у класі S7 виграли золоту на срібну нагороди відповідно.