Україна здобула шосте «золото» Паралімпіади: переможець згадав про обстріл Полтави

1237
Юрій Шенгур. Фото: Google
Українські плавці Юрій Шенгур та Андрій Трусов у плаванні на дистанції 100 метрів на спині у класі S7 виграли золоту на срібну нагороди відповідно.

Сьогодні, 3 вересня, відбулося фінальне змагання у плаванні на дистанції 100 метрів на спині у класі S7 в рамках Паралімпіади-2024.

Україну представили три плавці: 24-річний Андрій Трусов, 30-річний Євгеній Богодайко та 21-річний Юрій Шенгур.

Врешті-решт, українські спортсмени зуміли здобути подвійний подіум за підсумками запливу.

Юрій Шенгур виграв золоту нагороду, а Андрій Трусов посів друге місце, вигравши срібну медаль. Євгеній Богодайко завершив заплив на шостій сходинці.