Українки вийшли до 1/8 фіналу чемпіонату Європи з пляжного волейболу: наші дівчата впевнено виграли групу

2030
Тетяна Лазаренко та Марина Гладун. Фото: Google
Українські спортсменки Тетяна Лазаренко та Марина Гладун на чемпіонаті Європи з пляжного волейболу пробилися до 1/8 фіналу престижного турніру.

У Нідерландах розпочався Євро-2024 з пляжного волейболу серед жінок, на якому Україну представляють дві команди:

• Тетяна Лазаренко грає у парі з Мариною Гладун,
  • Валентина Давидова – з Ангеліною Хміль.

Як проходить турнір

• Євро-2024 з пляжного волейболу складається з двох етапів. Спочатку збірні змагаються у квартетах з чотирьох пар волейболісток.
  • Найкраща збірна групи напряму виходить до 1/8 фіналу. Друге та третє місця розігрують путівку до цієї стадії в матчах 1/16 фіналу.

Як виступили українки

• Українська пара Давидова/Хміль програла два з трьох поєдинків у групі й посіла останнє місце за додатковими показниками.
  • Інші вітчизняні спортсменки Лазаренко та Гладун здобули три перемоги та вийшли до наступної стадії турніру.

Результати матчів Лазаренко/Гладун

• Україна – Нідерланди 2:1 (14:21, 21:13, 15:11)
  • Україна – Німеччина 2:1 (16:21, 21:12, 15:11)
  • Україна – Італія 2:0 (21:16, 27:25)

Відзначимо, що на стадії 1/8 фіналу Євро-2024 Гладун та Лазаренко зіграють з переможницями пари 1/16 фіналу. Звідти вийдуть або вже знайомі українкам нідерландки Стам та Схон, або представниці Австрії Лена Плезіучніг та Катаріна Шюценгофер.

• Матч 1/8 фіналу за участі українок розпочнеться 16 серпня близько 16:00.