«Медаль є дуже важкою»: Магучіх поділилася емоціями від церемонії нагородження на Олімпіаді

117
Ярослава Магучіх. Фото: Google
Олімпійська чемпіонка Ігор-2024 у стрибках у висоту Ярослава Магучіх поділилася емоціями від здобуття золотої нагороди на Олімпіаді.

Відбувся фінал зі стрибків у висоту на Олімпійських Іграх у Парижі. Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко виграли дві медалі для України.

Ярослава після церемонії нагородження поділилася емоціями від здобуття золотої нагороди:

«Я вже йшла золотою медалісткою. Звичайно, дуже хотілося почути гімн України, побачити прапор. Дуже пишаюся стояти на подіумі, слухати гімн, співати його, бачити прапор. Медаль є дуже важкою. Звичайно, для кожного спортсмена це довгий шлях.

На цю Олімпіаду було три роки шляху, але два роки з них випало, бо треба було налаштовуватися емоційно. Тому, звичайно, ця нагорода дуже важка», – сказала легкоатлетка в коментарі для Tribuna.

• У легкоатлетичному сезоні 2023 року Ярослава Магучіх вперше стала чемпіонкою світу, а також виграла три етапи та вдруге поспіль Суперфінал Діамантової ліги.