Українки завоювали «золото» на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду: подробиці успіху

477
Ксенія Байло та Софія Лискун. Фото: Google
Українські спортсменки Ксенія Байло та Софія Лискун стали чемпіонки Європи зі стрибків у воду на континентальній першості з водних видів спорту, яка проходить у Белграді.

Наші співвітчизниці Ксенія Байло та Софія Лискун піднялися на п’єдестал у сербському Белграді, де триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Українки в передостанній змагальний день тріумфували у стрибках у воду та завоювали «золото».

Як виступили Ксенія Байло та Софія Лискун у фіналі стрибків у воді на Євро-2024

У фіналі  змагань у синхронних стрибках з десятиметрової вишки вітчизняні спортсменки стали першими, набравши 288.78 бала. «Срібло» дісталося іспанському дуету (260.67 бала), а замкнули топ-3 представниць Франції (240.60 бала).

• Завтра, 23 червня, відбудеться заключний змагальний день.
  • На сьогодні в української команди чотири нагороди: одна золота, дві срібні та одна бронзова медалі.
  • У квітні Байло та Лискун виграли бронзові нагороди у Суперфіналі Кубка світу зі стрибків у воду у Сіані (Китай).