Україна здолала Францію і виграла групу Євро-2024: підсумкова турнірна таблиця – з ким збірна зіграє у плей-оф

11990
9 голосів
Збірна України з сокки. Фото Facebook.com/SoccerUA
У п’ятницю, 10 травня, збірна України перемогла Францію (1:0) в кінцевому турі групового етапу Євро-2024 з сокки. Синьо-жовті з першого місця вийшли в 1/8 фіналу.

Збірна України з сокки здолала Францію (1:0) в рамках четвертого туру Євро-2024.

Героєм першого тайму став український Святослав Марканич, який наприкінці 20-хвилинки виконав одразу три круті сейви, що дозволило синьо-жовтим зберегти ворота недоторканими.

Єдиний м'яч у грі збірна України провела силами Дениса Круля на 38-й хвилині матчу.

• У суботу, 11 травня, українці зіграли проти Німеччини і програли їй (0:1), вибувши з турніру;
  • Перед стартом Євро сайт Sport-express записав цікаве інтерв’ю з голкіпером збірної України з сокки Ігорем Байдаком, у якому він розповів про всі нюанси цього виду спорту.