Чинний чемпіон розгромно програв: визначилися фіналісти Кубка України з футзалу

478
Івано-франківський Ураган у півфінальному поєдинку Кубку України розтрощив чинного чемпіона нашої держави київський ХІТ (4:1) та пробився до вирішальної гри за націоанльний трофей, де його суперником буде Аврора.

ХІТ шокували. Ураган з Івано-Франківська несподівано легко переграв киян у матчі 1/2 фіналу Кубку (4:1).

Примітним цей поєдинок став не лише п’ятьма голами, а й тим що розтягнувся на дві доби! Матч розпочався ще вчора ввечері, 3 травня, але після 18 хвилин його було перервано через чергову повітряну тривогу.

Вчора команда з Івано-Франківська забила два м'ячі і стільки ж відвантажила у сітку воріт столичного колективу і сьогодні.

У складі Урагану після поновлення гри відзначилися Станіслав Моспан та Ігор Корсун. У киян єдиний гол престижу забив Євген Жук.

У фінал Кубка України Ураган зіграє проти проти Аврори, яка у своєму півфіналі обіграла Кардинал-Рівне з рахунком 4:2.

ХІТ – Ураган 1:4

Голи: Жук, 39 – Шотурма, 7, Швед, 13, Моспан, 33, Корсун, 38.

• Фінал Кубка України відбудеться завтра, 5 травня.
  • Початок гри, яка пройде на паркеті київського Палацу спорта запланована на 12:00.