Капітан збірної України підкорив Італію: відомий гравець вперше виграв чемпіонство і взяв «золотий дубль»

1820
2 голоси
Олег Плотницький. Фото: Інстаграм
Український догравальник Перуджі Олег Плотницький виграв чемпіонат Італії з волейболу, оформивши «золотий дубль». У фінальній серії Суперліги команда здолала Монцу (3:1).

Капітан збірної України з волейболу Олег Плотницький став чемпіоном Італії у складі Перуджі, яка у фінальній серії обіграла Монцу (3:1). Наш гравець взяв участь у всіх поєдинках фінальної серії.

Перуджа відкрила рахунок у серії вдома, здолавши Монцу у чотирьох сетах. Плотницький став найрезультативнішим гравцем своєї команди – 18 очок.

У другому матчі Монца зуміла зрівняти рахунок у серії завдяки перемозі у вирішальному сеті – 3:2. Плотницький набрав чотири очки.

У третьому поєдинку Перуджа реабілітувалася. Українець приніс команді 14 очок та допоміг повернути перевагу в серії.

У вирішальній грі Перуджа програла перший сет, але після цього взяла три наступні партії й виграла титул. Плотницький набрав дев'ять очок.

• Зазначимо, що Плотницький вперше у кар'єрі виграв чемпіонат Італії;
  • У нинішньому сезоні Перуджа оформила «золотий дубль», вигравши ще й Кубок Італії, а Плотницький був визнаний MVP турніру.