Завершився чемпіонат України з волейболу серед чоловіків: підсумкова таблиця Суперліги

1299
Радість гравців Прометея. Фото: ВК Прометей
Напередодні завершився чемпіонат України з волейболу серед чоловіків. У протистоянні за збереження місця в Суперлізі фіаско зазнав МХП Ладижин-ШВСМ-Колос.

Сезон 2023/24 років в українській волейбольній Суперлізі серед чоловіків вже став історією. Sport-express.ua нагадує своїм читачам підсумкові битви за медалі та інформує про підсумковий розподіл місць.

У фінальній серії Прометей, який був головним претендентом на золоті нагороди, свій статус підтвердив та переміг Епіцентр-Подоляни із Городка Хмельницької області. Дніпряни другий рік поспіль стали чемпіоном України.

У битві за бронзові медалі Житичі-Полісся з Житомира подужали харківську Юракадемію і вперше в історії клубу піднялися на п'єдестал Суперліги.

У боротьбі аутсайдерів на останньому, дев’ятому місці фінішував вінницький МХП Ладижин-ШВСМ-Колос, який тепер буде змушений залишити Суперлігу.