Вперше за 8 років: чоловіча збірна України з волейболу сидячи пробилась на Паралімпійські ігри – деталі успіху

71
Збірна України з волейболу сидячи у фіналі проти США. Фото: World ParaVolley
Сьогодні, 10 квітня, національна збірна України з волейболу сидячи серед чоловіків виграла відбірковий світовий турнір у китайському Далі та здобула путівку на Паралімпійські ігри-2024 у Парижі.

Чоловіча та жіноча збірні України прийняли участь у відбірковому світовому турнірі у китайському Далі з сидячого волейболу.

Команди мали подолати груповий раунд, а потім розіграти ліцензії у фінальних матчах.

Як виступили збірні України

• Жіноча національна збірна набрала десять балів у п'яти турах групової стадії та фінішувала на третьому місці у своїй групі. До наступної стадії пробилися волейболістки Словенії та Ірану.
  • Чоловіча збірна здобула шість перемог у семи турах та виграла свою групу. Єдиної поразки наші хлопці зазнали від команди США — 2:3 за сетами.
  • У фінальному матчі наші спортсмени знову зустрілися з американцями і цього разу взяли впевнений реванш – 3:0.

Відзначимо, що чоловіча збірна втретє в історії гратиме на Паралімпіаді у волейболі сидячи. Останній виступ нашої команди та цьому змаганні датований 2016 роком. Тоді синьо-жовті стали п’ятими.