Збірна України розгромно програла Німеччині у відборі на Євро-2024: турнірна таблиця

6051
Жіноча збірна України з гандболу. Фото: Google
Жіноча гандбольна збірна України у поєдинку у рамках п’ятого туру групового етапу кваліфікації до чемпіонату Європи 2024 програла команді Німеччини (21:43).

Матч між Україною та Німеччиною відбувся у Гайдельбергу. Формально він був домашнім саме для нашої збірної, але фактично для наших суперниць, які без проблем на рідній землі впоралися з синьо-жовтою дружиною.

Підвалини перемоги німкені заклали вже у першому таймі, який виграли з різницею у 12 м’ячів. Тож, інтрига по перерві буле лише формальною. Більш того, наші суперниці ще й збільшили гандикап.

Гандбол. Кваліфікація до Євро-2024.

Україна – Німеччина 21:43 (11:23, 10:20)

• Наступний матч українки проведуть найближчої неділі, 7 квітня. Суперницями наших дівчат буде команда Словаччини.
  • У першому колі синьо-жовті програли Німеччині із рахунком 24:31.
  • Для прямої кваліфікації на Євро синьо-жовті мають потрапити у топ-2 своєї групи. Також до фінального турніру відберуться чотири найкращі треті команди квартетів.