Капітан збірної України показав топ результативність у 1/2 фіналу чемпіонату Італії: як зіграла його команда

1752
Олег Плотницький. Фото: Google
Лідер національної команди України з волейболу Олег Плотницький допоміг Перуджі перемогти Альянс в матчі півфіналу чемпіонату Італії з рахунком 3:1.

У першому матчі 1/2 фіналу чемпіонату Італії з волейболу Перуджа, за яку виступає українець Олег Плотницький, обіграла Альнс (3:1).

Як пройшов матч Перуджа – Альянс

• Команда українця впевнено виграла першу партію у суперника з рахунком 25:17.
  • У другому сеті Перуджа також була сильнішою, але цього разу Альянс зумів нав’язати боротьбу – 25:23.
  • А у третьому таймі вже гості виявилися сильнішими –23:25.
  • Але все ж таки господарі майданчика досягли успіху в матчі, вигравши четверту партію 25:22.