Стали відомі переможці чемпіонату України з шорт-треку: хто виграв медалі на дистанції 1000 метрів

48
Уляна Дуброва, фото: Google
У другий день чемпіонату України з шорт-треку у польському Бялистоку відбувся розіграш комплектів нагород на дистанції 1000 метрів.

Стали відомі переможці чемпіонату України на середній дистанції.

У чоловіків чемпіонський титул знову взяв лідер збірної України Олег Гандей із Києва, який таким чином виграв усі три дистанції чемпіонату України.

Друге та третє місця посіли спортсмени з Харкова Данило Федоренко та Ростислав Леонтенко.

У жіночих змаганнях виграла столична спортсменка Уляна Дуброва, для якої це друга перемога на чемпіонаті України 2024 року. Друге та третє місця посіли шорт-трекістки з Харкова Світлана Репецька та Мирослава Селюкова.

• Чемпіонами України серед юніорок та юніорів на дистанції 1000 метрів стали Діана Демочко та Максим Спориш, який таким чином виграв усі три дистанції.
  • Раніше завершився сезон Кубку світу зі стрибків з трампліну-2023/24. 21-24 березня відбувся заключний етап у словенській Планиці, де пройшли два одиночні турніри та один командний зі стрибків з польотного трампліна.