Житичі-Полісся та Юракадемія зіграли в поєдинку за третє місце: хто виграв «бронзу» Кубка України з волейболу

98
ВК Житичі-Полісся. Фото: Facebook
Житомирський Житичі-Полісся з рахунком 3:1 обіграв харківську Юракадемію у матчі за третє місце, вигравши бронзові нагороди Кубку України з волейболу серед чоловіків.

Вчора, 16 березня, пройшли два півфінали Кубку України з волейболу серед чоловіків.

Дніпровський Прометей обіграв житомирський Житичі-Полісся, а хмельницький Епіцентр-Подоляни подолав харківську Юракадемію. Обидві гри завершилися з рахунком 3:1.

Сьогодні, 17 березня, «невдахи» півфінальних поєдинків зустрілися в матчі за третє місце.

Харківська команда дещо сенсаційно виграла перший сет, адже вважалася аутсайдером в поєдинку. Проте, як виявилося, це лише розізлило житомирян, які виграли наступні три раунди без особливих проблем.

Таким чином, Житичі-Полісся став бронзовим призером розіграшу національного кубку.

Волейбол. Кубок України серед чоловіків. Матч за третє місце

Житичі-Полісся – Юракадемія – 3:1 (24:26, 25:15, 15:18, 25:19)

• Нагадаємо, що житомиряни брали участь в Кубку ЄКВ, де вилетіли на стадії 1/16 фіналу.
  • У фіналі Кубку України, який відбудеться сьогодні о 13:30, зустрінуться дніпровський Прометей та хмельницький Епіцентр-Подоляни.