Завершився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні: на якому місці збірна України в медальному заліку

11112
7 голосів
Ярослава Магучіх. Фото: Google
Чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні підійшов до свого завершення – українські спортсмени зуміли здобути лише одну медаль та посіли 20-е місце у медальному заліку.

Завершився чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні, що проходив у шотландському Глазго.

Україна поділила 20-е місце у медальному заліку змагань разом із Німеччиною, Алжиром, Фінляндією та Кубою.

Українські спортсмени здобули лише одну медаль – Ярослава Магучіх виграла «срібло» у стрибках у висоту.

20-24. Фінляндія: 1 (0+1+0)

• Магучіх розпочала 2024 рік зі збору медалей найвищого ґатунку – перемога на міжнародному турнірі у німецькому Котбусі та перше місце на турнірі «золотого» рівня світового легкоатлетичного туру у США.
  • У легкоатлетичному сезоні 2023 року Ярослава вперше стала чемпіонкою світу, а також виграла три етапи та вдруге поспіль Суперфінал Діамантової ліги.
  • Зазначимо, що на чемпіонаті світу 2023 року з легкої атлетики, що проходив у Будапешті, Україна виграла золоту та срібну нагороди, посівши 14-е місце у медальному заліку.