Магучіх виграла першу українську медаль чемпіонату світу в приміщенні: яке місце посіла стрибунка з Дніпра

1087
Ярослава Магучіх, фото: Google
Сьогодні, 1 березня, на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні пройшов фінал у стрибках у висоту. Ярослава Магучіх здобула срібну медаль.

Україну у фіналі ЧС у стрибках у висоту представили Ярослава Магучіх та Юлія Левченко.

Магучіх – володарка найкращого результату сезону, раніше вона взяла 2,04 м. Головна суперниця для українки – австралійка Нікола Оліслагерс, її найкращий результат цього сезону становить 2,03.

Саме Оліслагерс виграла золоту медаль, підкоривши 1,99 м. Магучіх отримала срібну нагороду.

Українка взяла висоту 1,97 м, з трьох спроб їй не підкорилася планка 1,99 м. Для Ярослави це перша медаль чемпіонату світу в приміщенні.

Левченко посіла дев'яте місце з результатом 1,88 м. Юлія Чумаченко, яка також відібралася на турнір, була запасною, бо взяти участь на ЧС можуть лише дві спортсменки з однієї країни.