Онопрієнко виграла «золото» на першому етапі Гран-прі з художньої гімнастики: інша українка здобула «бронзу»

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
137
Вікторія Онопрієнко, фото: Google
Сьогодні, 2 березня, пройшов перший етап Гран-прі з художньої гімнастики в сезоні. В Естонії в багатоборстві золото виграла українка Вікторія Онопрієнко.

Українка Вікторія Онопрієнко виграла золоту медаль на першому етапі Гран-прі з художньої гімнастики.

Онопрієнко набрала 131,300 балів та посіла перше місце з великою перевагою. Друге місце зайняла Ельвіра Краснобаєва з Болгарії.

Таїсія Онофрійчук стала бронзовою призеркою. Для 15-річної Онофрійчук цей старт став дебютним міжнародним дорослим турніром.

Гран-прі. Тарту, Естонія. Багатоборство.

1. Вікторія Онопрієнко (Україна) – 131,300 балів

2. Ельвіра Краснобаєва (Болгарія) – 124,500

3. Таїсія Онофрійчук (Україна) – 124,150

• Раніше український дзюдоїст Михайло Свідрак став бронзовим призером турніру серії Grand Slam у Ташкенті, столиці Узбекистану. Він посів третє місце у ваговій категорії до 81 кг.
  • Українська шаблістка Ольга Харлан вийшла до півфіналу етапу Кубка світу з фехтування, що проходить в Афінах, столиці Греції.