Свідрак став бронзовим призером турніру серії Grand Slam: український дзюдоїст може отримати ліцензію на ОІ

75
Михайло Свідрак, фото: Google
Український дзюдоїст Михайло Свідрак став бронзовим призером турніру серії Grand Slam у Ташкенті, столиці Узбекистану. Він посів третє місце у ваговій категорії до 81 кг.

Свідрак став бронзовим призером турніру Grand Slam у ваговій категорії до 81 кг.

Здобувши три перемоги на старті змагань, у 1/4 фіналу Михайло поступився на останніх секундах чемпіону світу – бельгійцю Маттіасу Кассе.

Далі у втішній сутичці українець виграв у чинного чемпіона Європи – Ведата Альбайрака із Туреччини. У малому фіналі за третє місце Свідрак переміг азербайджанця Омара Раджаблі та здобув бронзову нагороду змагань.

Також українець отримав очки до олімпійського рейтингу, що покращило його шанси на здобуття ліцензії на ОІ у Парижі.

• Раніше найкращий дзюдоїст України 2023 року Дільшот Халматов дав ексклюзивне інтерв’ю сайту sport-express.ua.
  • Український дзюдоїст Артем Лесюк прокоментував допуск МОК російських та білоруських спортсменів до Олімпіади-2024 у нейтральному статусі.