Стартував заключний етап Кубка світу із санного спорту: які місця в заїздах посіли Мандзій та Марціновський

133
Андрій Мандзій. Фото: Google
Українські санкарі успішно виступили на етапі Кубка націй – Андрій Мандзій здобув свою третю медаль в сезоні, а Даниїл Марціновський вперше в кар'єрі фінішував у топ-10.

Стартував дев'ятий етап Кубка світу із санного спорту, який стане заключним у сезоні 2023/24. Змагання проходять у латвійській Сігулді.

Участь в заїзді в одномісних чоловічих санях взяли одразу два українці.

Андрій Мандзій став другим у заїзді з часом у 48.348 секунди. На фініші він програв 0.020 секунди представнику Німеччини Тімону Гранканьйоло.

Даниїл Марціновський вперше українець фінішував у межах топ-10 – дев'яте місце з часом у 49.066 секунди.

Кубок світу. Сігулда, Латвія. Одномісні чоловічі сани:

1. Тімон Гранканьйоло (Німеччина) 48.328 секунди
2. Андрій Мандзій (Україна) +0.020
3. Каспарс Рінкс (Латвія) +0.082
...
9. Даниїл Марціновський (Україна) +0.738

• Зазначимо, що вшосте в сезоні два українці фінішували в топ-10 етапу Кубка націй. Досі в одиночних змаганнях це вдавалося Антонові Дукачу й Андрію Мандзію.
  • Нагадаємо, що наприкінці лютого Антон Дукач встановив національний рекорд України на Кубку світу з санного спорту.