Дукач встановив рекорд України на КС з санного спорту: українець вдало виступив в латвійській Сігулді

161
Антон Дукач, фото: Google
Антон Дукач встановив національний рекорд України на Кубку світу з санного спорту. Це сталось на етапі в латвійській Сігулді, який є передостаннім у Кубку світу 2023/24.

Дукач встановив національний рекорд України на КС з санного спорту.

У першому заїзді українець показав восьмий результат з часом 48.373 секунди. Натомість у другій спробі він подолав дистанцію за 48.093 секунди та у підсумку посів сьоме місце.

Сьоме місце Дукача – новий рекорд України в одиночних одномісних санях на Кубку світу. Антон перевершив досягнення Віталія Мандзія, який став дев'ятим у Сігулді в минулому сезоні.

Мандзій після першого проїзду йшов лише 12-м (48.564), однак зумів покращити результат у другій спробі, фінішувавши десятим (48.166). Підсумковий результат українця – дев'яте місце.

Переможцем турніру став німець Фелікс Лох.

• Раніше найкращим результатом України у сезоні в чоловічих одномісних санях було 13-те місце: Дукач фінішував на цій позиції у Лейк-Плесиді та Вістлері, Андрій Мандзій – у Вінтерберзі та Інсбруку.
  • Дукач дебютував на Кубку світу у сезоні 2012/13. В його активі виступи на двох Олімпіадах та трьох чемпіонатах світу.
  • Найкращий результат у кар'єрі Дукача у загальному заліку Кубка світу – 23-тє місце в сезоні 2020/21.
  • Раніше українець став бронзовим призером Кубка Націй.