Українські паралміпійці – в топ-5 медального заліку ЧС з паверліфтингу: наші спортсмени здобули 18 нагород

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
293
Мар'яна Шевчук. Фото: IPC
Паралімпійська збірна України з паверліфтингу виграла 18 нагород різного ґатунку на чемпіонаті світу. Змагання наша команда завершила на четвертому місці в медальному заліку.

Завершився чемпіонат світу з паверліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, що проходив у еміратському Дубаї.

Збірна України на даних змаганнях була представлена 14 спортсменами у дорослій та юніорській категоріях, які в сумі здобули аж 18 медалей (вісім золота, шість срібла та п’ять бронз).

Якщо враховувати нагороди у всіх категоріях, то українська команда посіла четверте місце в медальному заліку. Таку ж сходинку посідають наші колективи у дорослій та юнацькій категоріях окремо.

Окрім медалей, українці також встановили три континентальні рекорди:

• Антон Крюков – до 107 кг – 244 кг (топспроба).
  • Наталія Олійник – до 86 кг – 153 кг (топспроба).
  • Тетяна Широколава – до 67 кг – 119 кг (топспроба).

Україна стала найкращою збірною Європи на цьому турнірі та однією з лише двох країн-представниць Старого Континенту, що увійшли до топ-10 медального заліку, разом із Великою Британією.