«Це тренування перед Олімпійськими іграми»: Харлан прокоментувала золоту медаль на Кубку світу

129
Ольга Харлан, фото: Google
Шаблістка Ольга Харлан здобула золото на етапі Кубка світу у Лімі. Олімпійська чемпіонка з фехтування прокоментувала здобуття першого з 2019 року золотої нагороди.

Харлан прокоментувала завоювання золотої медалі на Кубку світу. Ця золота медаль стала 14-ю для Харлан на рівні Кубка світу в кар'єрі, а також першою від етапу в Солт-Лейк-Сіті у 2019 році.

«Які завдання були на Кубок світу? Різні. В особистих – краще виступити, ніж на попередніх змаганнях Для мене кожне змагання – тренування перед Олімпійськими іграми, бо неважливо, хто проти тебе, топспортсменка чи ні. На Олімпіаді, звісно, топспортсменки, тому треба боротися з усіма і знати, що перед тобою стоїть суперниця і неважливо, який у неї рівень.

У нас запекла боротьба за ліцензію. Але тренуємося, все добре. Не сказала б, що фінал був легким. Треба просто опанувати себе і думати, що це не останній бій, а перший. А так, кожен бій був дуже важливий», – сказала Харлан в коментарі для Суспільне Спорт.

• Окрім Харлан, участь у змаганні взяли ще чотири українки, однак вони не зуміли посісти високі місця.
  • Раніше Харлан пригадала невдалий виступ на Олімпійських Іграх 2020 року, що проходили в Токіо.