Беленюк вийшов у бронзовий фінал ЧЄ з боротьби: сьогодні українець може здобути медаль

676
Жан Беленюк, фото: Google
Сьогодні, 13 лютого, продовжується чемпіонат Європи з греко-римської боротьби, який є частиною підготовки до Олімпіади. Турнір проходить в столиці Румунії Бухаресті.

Жан Беленюк, який виступає у ваговій категорії до 87 кілограмів, у втішній сутичці здолав Іштвана Такача з Угорщини.

У бронзовому фіналі українець буде боротись з Ісламом Аббасовим з Азербайджану. Медальні змагання пройдуть також сьогодні, 13 лютого. Орієнтований час початку поєдинків – після 18:00.

Вчора Беленюк у чвертьфіналі ЧЄ поступився росіянину Олександру Комарову, який зараз представляє Сербію.

• Чемпіонат Європи у Бухаресті триватиме до 18 лютого. Це один із етапів відбору на ліцензійні турніри до Олімпійських ігор-2024.
  • На минулій першості Європи наші спортсмени здобули 11 медалей. Чемпіонами стали: Василь Михайлов (до 79 кг), Аліна Грушина-Акобія (до 57 кг) та Ірина Коляденко (до 62 кг).
  • Від України на Олімпіаду-2024 вже відібрались два борці: Беленюк та Ірина Коляденко (жіноча вільна боротьба, до 62 кг).