Середа та Болюх здобули «бронзу» у синхронних стрибках: це друга медаль України на ЧС-2024 з водних видів спорту

291
Кіріл Болюх та Олексій Середа. Фото: Getty Images
У Досі відбувся фінал чемпіонату світу з водних видів спорту у синхронних стрибках з 10-метрової вишки. Збірна України здобула «срібло», набравши 406,47 бали.

Українські стрибуни у воду Олексій Середа та Кірілл Болюх здобули бронзові нагороди чемпіонату світу з водних видів спорту, що триває у катарській Досі.

У синхронних стрибках з 10-метрової вишки наш дует у фіналі набрав суму 406,47 бали, поступившись лише призерам Олімпійських ігор з Китаю та Великої Британії.

Тріумфальним став п'ятий стрибок із найвищою складністю 3,7, він став взагалі найкращим у цьому раунді (89,91 бала) та підняв українців на третє місце.

В підсумку Середі та Болюху вдалося втриматися на третьому місці після всіх шести раундів стрибків.

• Для 16-річного Кірілла та 18-річного Олексія це вже друга спільна нагорода зі світових першостей.
  • У липні минулого року дует завоював срібні нагороди чемпіонату світу в японській Фукуоці, чим гарантував Україні ліцензію у цій дисципліні на Париж-2024.
  • Це друга нагорода збірної України на нинішньому чемпіонаті світу з водних видів спорту. Раніше команда з синхронного плавання здобула «срібло».